„Us”-„To my”

To my jako film

Jest to dzieło Jordana Pelle’a, który zekranizował coś czego do tej pory nie było.

tomy4

Reżyser jest już autorem kilku znanych dzieł ale ten film działa zupełnie inaczej na widza. Jego sens każdy może zinterpretować inaczej i to od każdego z ans zależy jakie to będzie wrażenie.

 

 

 

 

O czym jest film?

To my opowiada rodzinie (rodzice i dwójka dzieci), która wyjeżdża do swojego letniskowego domu by miło spędzić wakacyjny czas. Od początku jednak dostajemy sygnały, że nie będzie to zwyczajny urlop. Gdy na podjeździe pojawia się tajemniczy, nieproszeni goście rozpoczyna się horror pełen przemocy i krwi. Trailer pokazał, że główni bohaterowie będą musieli zmierzyć się z osobami wyglądającymi zupełnie jak oni. Ale oni nie tylko wyglądają tak samo, również tak samo myślą i zachowują się. Zupełnie jak cienie.

Recenzja filmu To my

Sobowtóry wprowadzone są do filmu bardzo wcześnie. Niedługo później dostajemy też rozwiązanie zagadki ich pochodzenia, choć niektórzy  mogli domyślić się tego dużo, dużo wcześniej. Dowiadujemy się, że jest to tylko niewielka część ogromnego planu, który „połączeni” wcielają w życie. Nie bardzo chcę zagłębiać się w szczegóły, by nie zdradzać wam wszystkiego.

3 odpowiedzi na „„Us”-„To my”

  1. Widz pisze:

    Dzień dobry

  2. admin pisze:

    Zachęcam do komentowania! :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *